Sklep z częściami samochodowymi i akcesoriami

Oprócz standardowych prac naprawczych czy konsultacji z naszymi mechanikami, zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu. Znajdziecie w nim najwyższej jakości sprzęt renomowanych firm car-audio, cb-radia, anteny, haki, przyczepy czy akumulatory. Jednym słowem, zadbaliśmy, aby w naszym asortymencie, każdy fan motoryzacji znalazł coś dla siebie.

Obsługujemy salony samochodowe i warsztaty. Sprzedajemy części i akcesoria w hurtowych cenach jak i detalicznych. Możliwy jest także dowóz towaru w kierunkach: Zielona Góra, Leszno, Poznań.

Poznaj nasz asortyment – części samochodowe i akcesoria

CB Radia

Anteny

Haki

Car audio

Przyczepy

Akumulatory

Alkomaty

Nawigacje

Rejestratory

LOKALIZATORY

W ofercie posiadamy również lokalizatory GPS IKOL, służące do monitorowania pojazdów. Za ich pomocą z poziomu aplikacji mobilnej można sprawdzić położenie auta, trasy przejazdów, poziom spalania, aktywować alerty ruchu, a także zdalnie odłączyć rozrusznik. Szczegóły dotyczące tych produktów znajdą Państwo tutaj – Monitoring GPS pojazdów.

Odwiedź nasz Warsztat!

Wierzymy, że dzięki połączeniu wszystkich usług w naszej ofercie jesteśmy w stanie kompleksowo zaopiekować się Twoim autem, pomóc w odpowiednim wyposażeniu, a także zadbać o naprawę wszelkich usterek.

Adres:

KARPICKO, Poznańska 18, 64-200 Wolsztyn

Telefon:

68 347 34 02

Godziny otwarcia:

PON-PT: 8:00-17:00, SOB: 8:00-13:00

Chcesz zamówić akcesoria samochodowe?